5 مدل موی جذّاب و زیبا همراه اموزش تصویری :
فرقی نمی کند که به چه مهمانی یا موقعیتی دعوت شده اید، شما همیشه باید زیباترین باشید. مهم ترین چیزی هم که باید کار خود را با آن آغاز کنید، موهایتان است.
در این مطلب، سایت یک متخصص مد 5 مدل موی فوق العاده زیبا را برایتان جمع آوری کرده ایم. همه ی این مدل ها کاملاً سطح بالا، هوشمندانه و آسان هستند. از همین رو، به شما پیشنهاد می کنیم که راجع به لباستان خیلی فکر کنید و مو و آرایشتان را با هم هماهنگ کنید.لازم به ذکر است که در این مطلب از سایت یک متخصص مد دو ویدئوی آموزشی نیز برای شما قرار داده ایم که به شما در یاد گیری و اجرای این مدل ها کمک زیادی می کند.
به روز شده ی مدل Twisted Sister
این مدل رمانتیک و خانمانه توسط دپارتمان زیبایی “لاورن کانراد” (Lauren Conrad) ابداع شده است. تجربه ثابت کرده است که این مدل نسبت به نسخه ی قدیمی آن کمتر در معرض خراب شدن است. یعنی این مدل تمایل بیشتری به ثابت ماندن دارد و شما می توانید از کلّ مهمانی بدون داشتن نگرانی از خراب شدن موهایتان لذّت ببرید. گروه یک متخصص مد که عاشق حجم و زیبایی این مدل است!
به روز شده ی مدل Twisted Sister

موج های ملایم برای موهای کوتاه
قابل توجه خانم هایی که موهای کوتاهی دارند! “کِیت” (Kate) با این مدل زیبا، لطیف و تاب دار، هوای شما را دارد. این آموزش برای خانم های دارای موهای کوتاه است که در آن از یک بابلیس با لوله ی ¾ اینچی با گرمای 75% استفاده می شود. نکته: “کِیت” می گوید که کاهش گرما باعث لطیف تر شدن تاب ها و موج ها می شود. اگر فِرهای باز هم صاف تر می خواهید، گرمای بابلیس را بیشتر کاهش دهید.برای شما در این بخش آموزش تصویری قرار داده ایم که با دیدن این آموزش خیلی راحت تر می توانید این مدل ها در منزل و با تمرین کردن به خوبی انجام دهید حتما این ویدئو های آموزشی را مشاهده کنید و خواهید دید که تاثیر زیادی در مهارت شما خواهند گذاشت.

[flashvideo file=videos/1.flv /]

French Twist آشفته
مدل French twist یک مدل کلاسیک است که دست کم گرفته شده است. شما می توانید با آشفته کردن ملایم این مدل، آن را امروزی تر و به روز کنید. این تصاویر آموزشی  به شما می گوید چگونه این کار را انجام دهید. شما می توانید به راحتی کار خود را با یک French twist آغاز کنید و سپس پشت موها را قبل از سنجاق زدن همه ی آن ها شانه کنید.

 French Twist آشفته

دُم خرگوشی که به آشفتگی بافته شده است
این مدل دُم خرگوشی ، کمی پیچیده به نظر می آید. ولی “کِیتی شِلتون” آن را به چند مرحله ی ساده تقسیم کرده است. در واقع، هنگامی که این ویدئو را تماشا کنید، خواهید فهمید که چه مدل ساده ای است. چیزهایی که برای ای مدل نیاز دارید عبارت است از: سنجاق سر، یک کش مو و شانه.

[flashvideo file=videos/2.flv /]
شینیون گره خورده
اگر مهمانی مورد نظر شما کمی مجلل تر است، این شینیون یکی از بهترین گزینه هاست. این مدل توسط OnceWed که یکی از بزرگ ترین ارائه دهندگان مدل های مو در دنیاست، ارائه شده است و کاملاً ساده می باشد. نکته: شما همیشه می توانید برای طول و حجم بیشتر موهایتان از اِکستِنشِن استفاده کنید
شینیون گره خورده