چه بوتی را با چه بپوشیم
هنگامی که نیم بوت وارد صحنه شد، انتخاب بین نیم بوت و بوت زیر زانو به یکی از سخت ترین انتخاب های زندگی تبدیل شد. حال که اکثر شما عزیزان از هر کدام از این دو، یکی را دارید، به این فکر افتادیم که کار را برایتان آسان کرده و بسته به چیزی که می پوشید، بتوانید یکی را انتخاب کنید. ما همیشه می بینیم که مردم بوت های زیر زانو می پوشند، در حالی که نیم بوت گزینه ی بهتری است. پس بگذارید تطبیق پذیری نیم بوت را به شما نشان دهیم. این را نیز در نظر داشته باشید که اگر با گفته های ما موافق نیستید، در کامنت ها به ما اطلاع دهید.
شلوار جین چسبان تیره
چه قرمز تیره یا چه آبی کلاسیک، رنگ های تیره با نیم بوت و بوت زیر زانو، عالی می شوند. اغلب اوقات، بوت های زیر زانو، پای شما را در مکانی نامناسب قطع می کنند و باعث می شوند کوتاه تر به نظر برسید. اما با شلوار های جین چسبان، دیگر این مشکل را نخواهید داشت.
شلوار جین چسبان تیره

 

شلوار جین غیر چسبان
پوشیدن شلوار های جین بَگی با بوت های زیر زانو یک اشتباه بزرگ است. پس، شلوار های جین غیر چسبان ( و صد البته، غیر بَگی!) خود را با نیم بوت بپوشید.
شلوار جین غیر چسبان

 

 

شلوار جین چسبان روشن
ممکن است درست به نظر نیاید، ولی شلوارهای جین چسبان سفید یا بطور کلّی روشن با بوت های زیر زانو مناسب نیستند. انگار در رنگ های روشن، این بوت ها زانوهایتان را بی رحمانه تر می برّند و قد شما را کوتاه تر می کنند. چون رنگ های روشن خیلی لاغر نشان نمی دهد، کوتاه شدن ظاهری قد شما توسط بوت های زیر زانو، ظاهری نامناسب ایجاد می کند. نظر ما را می خواهید؟ نیم بوت!
شلوار جین چسبان روشن

 

ساپورت طرح دار
چون ساپورت های طرح دار خیلی شلوغ هستند، پوشیدن آن ها با بوت های زیر زانو، حواس ها را از پاهای زیبای شما پرت می کند. در این مورد، استفاده از نیم بوت باعث می شود ساپورت، نقطه ی تمرکز ظاهر شما شود.
ساپورت طرح دار

 

 

دامن خیلی کوتاه
اگر با این دامن ها، بوت زیر زانو بپوشید، پاهایتان را در دو نقطه قطع می کنید و باز هم باعث می شوید کوتاه تر به نظر برسید و نیم بوت بیشتر مناسب خواهد بود و به شدت پای شما را زیبا و جذاب نشان خواهد داد.

دامن خیلی کوتاه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دامن زیر زانوی گشاد
با دامن های زیر زانوی گشاد به سختی می توان استایل ایجاد کرد و معمولاً شما را کوتاه تر نشان می دهد. پس پوشیدن نیم بوت گزینه ی بهتری است. این گونه، بخش بیشتری از پایتان خارج از بوت است و باعث می شود لاغر و بلند به نظر برسید.
دامن زیر زانوی گشاد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دامن کوتاه
در بیشتر مواقع، دامن یا لباس کوتاه تنگ هم با نیم بوت و هم با بوت زیر زانو می آید. بوت های زیر زانو را با لباس هایی ( دامن یا لباس کوتاه تنگ) بپوشید که بالاتنه ی پوشیده تری دارند. یک ژاکت آستین بلند با بوت زیر زانو بسیار مناسب است.

دامن پلیسه ی کوتاه
هم نیم بوت و هم بوت زیر زانو با لباس ها و دامن های کوتاه پلیسه زیبا می شود و این بخاطر پلیسه و گشاد بودن دامن است. انتخاب بوت زیر زانو یا نیم بوت بستگی به لباس ها و ظاهری که دوست دارید داشته باشید، دارد.