پنج مدل زیبای لباس عروس در 2013
1. توری: پارچه های توری پارچه هایی کلاسیک، زیبا، سنّتی و بدون تارخ مصرف هستند و برای استفاده در هر فصلی مناسب می باشند. یک عروس می تواند مدل های مختلفی از لباس های توری را انتخاب کند. از طرفی، می تواند از تور برای استفاده در کفش ها، کلاه یا شِنل استفاده کند.
مدل لباس عروس

2. یک طرفه: این مدل مخصوص عروس های مدرن است. در مدل های یک طرفه ی جدید، به راحتی می توان مدل های دلخواه را بدون از بین بردن عناصر سنّتی به لباس ها اضافه کرد و همچنین، برای عروس هایی که نمی خواهند از مدل دکولته استفاده کنند، مدلی مناسب است.

22

3. رنگی: امروزه، از رنگ های آبی روشن، قرمز، صورتی و سبز در دوخت لباس عروس ها بصورت جزئی یا رنگ اصلی لباس عروس، استفاده می شود اما هنوز در کشور ما، جا افتاده نیست و بیشتر در مراسم عقد و نامزدی مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل لباس عروس

مدل لباس عروس

4. پشت باز: هر عروسی، می خواهد لباس عروسش زیبا و جذّاب باشد. اگر لباس پشت باز دوست دارید، به ندای قلب خود گوش کنید! با پوشیدن لباس های پشت باز، حتی وقتی که پشت به مجلس هستید، باز هم مانند نگین می درخشید.

4

5یقه دار: سال هاست که لباس های بدون تسمه مورد توجه عروس خانم های زیبا قرار گرفته است. خانم هایی هم که از لباس های بدون تسمه خوششان نمی آید، لباس های یقه دار را می توانند امتحان کنند. استفاده از یقه برای لباس عروس، ایده ای نوآورانه و مخصوص آینده است. در طراحی های لباس عروس سال های آینده، شاهد تور های زیبا، برش های استراتژیک و حریرهای زیبا نیز خواهیم بود.

مدل لباس عروس