مدل موی میدی با موی چتری 2014 :

اگر شما از مدل موهای تصادفی خسته شده اید، ظاهر بی جان خود را کنار گذاشته و مدل  موهای مد روز میدی را انتخاب کنید که گزینه های حالت دهنده موی متعددی را برای تجربه به شما می دهید. تطبیق پذیری از مدل موی متوسط  به شما کمک خواهد کرد که سبک مناسب برای نوع چهره و بافت موهایتان را انتخاب کنید ، به طوری که شما برای مقابله با مدل موهای خود بدون هر گونه مشکلی توانمند خواهید بود.

مدل موی میدی با موی چتری 2014
مدل موهای متوسط اغلب با چتری تمام می شود . سبک چتری به طور عمده به فرم صورت و مدل موهای شما بستگی دارد. بنابراین اگر شما تصمیم به استفاده از مدل موهای لایه لایه میدی  دارید، چتری باریک را برای تکمیل مدل موهای شیک خود انتخاب کنید . این چتری چهره شما را زیبا و چشم های شما را برجسته می کند.

مدل موی میدی با موی چتری 2014
یکی دیگر از سبک های چتری که می تواند با مدل موهای متوسط لایه ای ترکیب شود چتری کناری است. اگر شما موهای نازکی دارید، لایه های نرم، حجم گیسوان شما را تقویت خواهد کرد و توهمی از مدل موهای بزرگ ایجاد می کند. چتری جانبی مکمل زرق و برق داری برای چنین مدل موهایی خواهد بود. علاوه بر این ، اگر شما شکل صورت گردی دارید ، مدل موهای لایه لایه با چتری جانبی پهنای گونه شما را پنهان و صورتتان را بیضی شکل خواهد کرد.

مدل موی میدی با موی چتری 2014
اگر شما به دنبال نگاه دراماتیک و لاسی هستید، به دنیال برش تصادفی باب درجه یک بروید و ظاهر خود را با یک چتری بلند تکمیل کنید . این سبک تصویری از یک حالت وصله ای را ایجاد و شما را در یک جمعیت، با نگاه فوق العاده گرم و اغوا کننده متمایز می کند. سبک یا مدل موهای تصادفی را با  یک آهن صاف استفاده کنید و یک سرم براق  را برای نگاه پر زرق و برق تر به کار برید.