مدل موی لایه لایه 2014

آیا شما برای فصل جدید آماده هستید ؟ همه افراد زیبا در حال حاضر کمد لباسشان را با طرح های جدید ، تزیینات و کفش به روز کرده اند. حالا زمان آن است که چهره تان به روز رسانی کنید و شما آماده برای تسخیر قلب همه خواهید بود. راه های زیادی برای ارتقاء مدل موها وجود دارد و همه چیز به اولویت بندی خود شما بستگی دارد. اگر شما برای تغییرات کلی آماده اید گزینه های بی نهایتی از فوق العاده کوتاه تا طول متوسط و مدل موی نامتقارن کوتاه خواهید داشت . با این حال همه نمی خواهند موهای خود را کوتاه کنند به ویژه هنگامی که مدل موهای بلند پدیدار می شوند . پس بهترین ترفند برای به روز رسانی مدل موها و در عین حال حفظ طول مو چیست ؟ خوب دخترها ، من مطمئن هستم که شما در مورد لایه بندی شنیده اید و ، بله، این بهترین گزینه است که به سلاح مخفی آرایشگری تبدیل شده است.

مدل موی لایه لایه 2014
مدل موهای  2014 شامل بسیاری از مدل موهای زیبای لایه ای است که شما به سادگی در این تنوع غرق خواهید شد . شما می توانید لایه ها را به هر طول مو از کوتاه تا متوسط و بلند اضافه کنید. هر سبک از لایه بندی دارای ویژگی های منحصر به فردی است . بیایید بعضی از آنها پیدا کنیم.مزیت اول لایه بندی حجم فوری است . افراد دارای موی نازک به آسانی می توانند حجم موهایشان را افزایش داده یا با ترفند ساده برش مو را به دست بیاورند، لایه های نرم زمانی که در قسمت بالایی پخش شوند ، توهمی از موهای ضخیم و بزرگ ایجاد می کنند . هنگامی که از این شیوه برای کوتاه کردن استفاده مو می کنید، از برس گرد برای بلند کردن ریشه بهره ببرید .
لایه های اندکی متلاطم برای موهای ضخیم و سنگین مناسب است . فقط تصور کنید که ساعت های طولانی برای یک مدل را فراموش خواهید کرد زیرا لایه بندی یک ظاهر طراحی شده را به یک لذت واقعی تبدیل خواهد کرد. لایه بندی را می توان با کناره ها و یا لبه های ضخیم ترکیبی کرد که تصویر شما را کامل کرده و دست شما را با گزینه های طراحی ظاهر بیشتری باز خواهد گذاشت.

مدل موی لایه لایه 2014

مدل موی لایه لایه 2014

مدل موی لایه لایه 2014

مدل موی لایه لایه 2014

مدل موی لایه لایه 2014

مدل موی لایه لایه 2014