لباس مناسب برای شانه های پهن
مهم ترین چیز هنگام انتخاب لباس این است که چیزی را که نمی خواهیم دیده شود، پنهان و چیزی را که فکر می کنیم از مهم ترین ویژگی های ظاهری ماست، مشخص تر کنیم. اگر شانه های پهنی دارید، ممکن است فکر کنید اندامتان مانند یک شناگر حرفه ایست و احساس خوبی در مورد این موضوع نداشته باشید.
راه حل این است که آن قسمت از بدن خود را که دوست دارید، انتخاب کنید و لباسی را انتخاب کنید که به آن قسمت را جلوه می دهد. اگر پاهای خود را دوست دارید، شلوارهای چسبان یا لباس های کوتاه بپوشید. اگر از وضع شانه های خود ناراضی هستید، ولی پشتتان عضلانی و زیبایی است، از لباس های پشت باز استفاده کنید.
انتخاب لباس مناسب برای یک مجلس ممکن است سخت باشد، چون دخترها حس می کنند آن قسمت از بدنشان که کمی مردانه به نظر می رسد، ظاهری خانمانه را از آن ها می گیرد. اما اشتباه می کنند! ما چند لباس را به شما معرفی می کنیم که در آن ها از این احساس اشتباه خبری نیست.
کوتاه
پاهای خود را با این لباس ها به نمایش بگذارید. به دنبال مدلی باید که کمرتان را کوچک و پایین تنه ی شما را زیبا نشان دهد. این گونه، شانه هایتان کوچک تر به نظر می رسد و توجهات از آن ها دور می شود. مدل skater مدل مناسبی است. چون هم کمرتان را زیبا نشان می دهد و هم توجهات را به سمت یک دامن نامتقارن جلب می کند.
لباس مناسب برای شانه های پهن

پشت باز
این لباس ها، لباس هایی خانمانه و جذّاب هستند که پشت خوش نقش و نگار شما را نمایان می سازند. طول این لباس ها به دلخواه شماست، ولی معمولاً زیر زانو یا بلند تر، زیباتر است.
پشت باز

مراقب باشید!
لباس های بلند با/بدون آستین برای شمایی که می خواهید بالاتنه ی خود را مشخص و شانه ها و پاهای خود را مخفی کنید، ایده آل است. چون قرار است فقط بالاتنه ی خود را مشخص کنید، مراقب باشید که لباس، بلند و شیک باشد تا ارزان و سطح پایین به نظر نیاید. می توانید از لباس های ماکسیِ تابستانه استفاده کنید.
مراقب باشید!

امتحان کنید!
مدل های جذّاب و زیبایی وجود دارند که حتماً باید امتحان کنید. اگر پایین تنه ی زیبایی دارید، توجه همه با آنجا جلب می شود و اگر لباستان “کمی” پولک دوزی داشته باشد، دیگر هیچ کس به شانه هایتان نگاه نمی کند و اگر هم دو عدد سر داشته باشید، کسی متوجه آن ها نمی شود!
4

چند مدل هم هستند که حتماً باید از آن ها دوری کنید. لباس هایی که بندهای ضخیمی داشته باشد، توجهات را به سمت شانه جلب می کند و همین طور لباس های بدون بند و دکولته. چیزی هم که شانه هایتان را بزرگتر از چیزی که هستند، نشان می دهد، لباس های دور گردنی است.

 

پشت باز

این لباس ها، لباس هایی خانمانه و جذّاب هستند که پشت خوش نقش و نگار شما را نمایان می سازند. طول این لباس ها به دلخواه شماست، ولی معمولاً زیر زانو یا بلند تر، زیباتر است.