بهترین رنگ های رژ لب برای زمستان
چقدر خوب می شود که با رنگ های زیبا، به زمستان و سرمایش خوش آمد بگوییم! از رژ لب های جدید برای داشتن ظاهری جدید کمک بگیرید. در هیچ فصلی مانند زمستان نمی توان تیپ های مختلف را امتحان کرد. پس، کمی ریسک کنید و لب هایتان را جذّاب تر کنید. ما به شما چند رنگ زیبا را معرفی می کنیم


1. صورتی روشن
با استفاده از رنگ های صورتی دختر بازیگوش درون خود را نشان دهید! برای داشتن ظاهری جالب، این رنگ رژ لب را با کمی رژ گونه ی صورتی ترکیب کنید تا ظاهری با طراوت و زیبا برای روزهای زمستان داشته باشید.

رژ صورتی روشن

رژ صورتی روشن

2. قرمز رمانتیک

در سرمای زمستان، با استفاده از قرمز آتشین، فضا را گرم تر کنید و با استفاده از دسته ای از رژ لب های قرمز، ظاهر خود را ارتقاء دهید. چه برای یک روز سرد و چه برای یک شب سرد و زیبا، رنگ قرمز شما را مورد توجه قرار می دهد و تنوع رنگ قرمز هرگز شما را خسته نمی کند. اگر به دنبال ظاهری کلایسک هستید، رنگ قرمز را فراموش نکنید

رژ لب قرمز رمانتیک

رژ لب قرمز رمانتیک

3. رنگ های مرجانی

رژ لب  رنگ های مرجانی

رژ لب رنگ های مرجانی

بوسیله ی رنگ های مرجانی، چیزی جدید را تجربه کنید. محدوده ی این رنگ از نارنجی تا صورتی است. با وجود برف و رنگ سفید، رنگ های مرجانی تقریباً با هر لباسی جور در می آیند.

4

4. رنگ های نارنگی

برای کسانی که به دنبال چیزی متفاوت هستند، این رنگ ها خیلی مناسب است. این محدوده ی رنگ – یعنی از نارنجی روشن تا هلویی- به شما کمک می کند تا بدون نیاز به رنگ های قدیمی، ظاهر خود را ارتقاء دهید. با این رنگ ها به چیز دیگری نیازی ندارید، چون خود رنگ با مخاطب حرف می زند!

رژلب رنگ های نارنگی

رژلب رنگ های نارنگی

5. رنگ های زیبای قهوه ای

 

رژ لب رنگ های زیبای قهوه ای

رژ لب رنگ های زیبای قهوه ای

گاهی اوقات، خنثی بهتر است، اما نه همیشه. با استفاده از رنگ های گَرم قهوه ای، لب های خود را برجسته تر نشان دهید. این رنگ ها چهره ی شما را زیباتر نشان می دهد و در سرمای زمستان، به لب هایتان گرما می بخشد. برای داشتن ظاهری دراماتیک تر، از رنگ های تیره ی قهوه ای استفاده کنید.

7

6. رنگ های ارغوانی عاشقانه
درست است که رنگ های همیشگی شما نیستند، اما نترسید، امتحانشان ضرری ندارد. این رنگ ها به شدّت با زمستان جور هستند. برای میهمانی ها می توانید از ارغوانی های پُر رنگ یا بنفش استفاده کنید. این رنگ ها به چهره ی شما تابندگی خاصّی می بخشند.

رنگ های ارغوانی عاشقانه

رنگ های ارغوانی عاشقانه

به یاد داشته باشید، انتخاب رنگی که دوست دارید مهم است، اما گاهی لازم است رنگ های جدید را امتحان کنید. همچنین، فراموش نکنید که لب های خود را مرطوب و بدون پوسته پوسته نگه دارید تا هر رژ لبی، مدت زمان بیشتری روی لبتان باقی بماند. لب های خود را زیبا کنید و از زمستان لذت ببرید.
شما همچنین می توانید رنگ های پیشنهادی خود را به ما معرفی کنید تا ما هم آن ها را به همه معرفی کنیم.